| προϊόν | Εφεδρική κάμερα κραμάτων βαρέως τύπου 170° Fisheye, IP68 Αδιάβροχη και αντικραδασμική κάμερα πίσω όψ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Φακός | Γυάλινος φακός 6 στρώσεων |
| Γωνία | Υπερευρεία γωνία 170° |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | HD (διαθέσιμες επιλογές 720P/1080P) |
| Υλικό Στέγασης | πλαστικό ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες |
| Μέγεθος | Συμπαγής σχεδιασμός για να ταιριάζει στα περισσότερα συγκροτήματα φώτων φρένων οχημάτων |
| Αρμονία | Παγκόσμιος |
| Προϊόν | Σύστημα παρακολούθησης καθρεπτών πολλαπλών καναλιών με μπροστινές & πλαϊνές κάμερες |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Γωνία προβολής | 120°–150° |
| Δυναμικό | DC 12V |
| Υλικό | Μέταλλο |
|---|---|
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, Σύστημα αισθητήρα στάθμευσης, σύστημα όπισθεν, σύστημα κάμερας αυτοκινήτου 360 όψεων |
| Δυναμικό | DC 12V,10~32V,DC12V,DC9-16V,DC 12V-24V |
| Αυτοκινητοβιομηχανία | Universal, όλα τα είδη, Benz A/B/C/E/CLS/GLK/SLS, όλα τα αυτοκίνητα, Λεωφορείο |
| Εγγύηση | 1 χρόνια, 12 μήνες, 2 χρόνια, 13 μήνες, 18 μήνες |
| Προϊόν | AI Nighttime αντιστροφής εμπορικού στόλου που παρακολουθεί ενσύρματη εφεδρική κάμερα |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία Oem | Υποστήριξη |
| γωνία προβολής | 120–140° |
| Δυναμικό | DC 12V |
| Προϊόν | 2 Παρακολούθηση Τυφλής Περιοχής Διαιρεμένης Οθόνης Εγγραφή δεδομένων οχήματος Εμφάνιση βίντεο σε πρα |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Ναι (λογότυπο, διεπαφή χρήστη, προσαρμόσιμη συσκευασία) |
| Φακός | Εξαρτάται από τις ζευγαρωμένες κάμερες |
| Ποσότητα φωτογραφικής μηχανής | Υποστηρίζει πολλαπλές εισόδους |
| Προϊόν | Κάμερα αυτοκινήτου Bird Eye με πανοραμική παρακολούθηση 360° με έξι τζάμια |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Ναί |
| Φακός | Έξι τζάμια ευρυγώνια |
| Ποσότητα φωτογραφικής μηχανής | 4 κάμερες |
| προϊόν | Λύση κάμερας τυφλού σημείου για την παγκόσμια αγορά αυτοκινήτου |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Μορφές σήματος | Μορφές σήματος CVBS / AHD |
| Αδιάβροχη Βαθμολογία | IP68 |
| Υλικό | Μέταλλο |
|---|---|
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, Σύστημα αισθητήρα στάθμευσης, σύστημα όπισθεν, σύστημα κάμερας αυτοκινήτου 360 όψεων |
| Δυναμικό | DC 12V,10~32V,DC12V,DC9-16V,DC 12V-24V |
| Αυτοκινητοβιομηχανία | Universal, όλα τα είδη, Benz A/B/C/E/CLS/GLK/SLS, όλα τα αυτοκίνητα, Λεωφορείο |
| Εγγύηση | 1 χρόνια, 12 μήνες, 2 χρόνια, 13 μήνες, 18 μήνες |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, Σύστημα αισθητήρα στάθμευσης, σύστημα όπισθεν, σύστημα κάμερας αυτοκινήτου 360 όψεων |
|---|---|
| Δυναμικό | DC 12V,10~32V,DC12V,DC9-16V,DC 12V-24V |
| Αυτοκινητοβιομηχανία | Universal, όλα τα είδη, Benz A/B/C/E/CLS/GLK/SLS, όλα τα αυτοκίνητα, Λεωφορείο |
| Εγγύηση | 1 χρόνια, 12 μήνες, 2 χρόνια, 13 μήνες, 18 μήνες |
| Εξουσία | Standard,2,4W,4W,DC 12V,<3w |