| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | HD (διαθέσιμες επιλογές 720P/1080P) |
| Υλικό Στέγασης | πλαστικό ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες |
| Μέγεθος | Συμπαγής σχεδιασμός για να ταιριάζει στα περισσότερα συγκροτήματα φώτων φρένων οχημάτων |
| Αρμονία | Παγκόσμιος |
| Προϊόν | Μονάδα κάμερας OEM Brake Light για πλατφόρμες Sprinter / Crafter |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Τύπος προϊόντος | Ενσωματωμένη κάμερα οπισθοπορείας με φως φρένων |
| Συμβατότητα οχήματος | VW Crafter / Mercedes-Benz Sprinter |
| Ονομασία προϊόντος | οπισθοσκόπος κάμερα |
|---|---|
| Πατατακι | Φωτοευαίσθητο τσιπ επεξεργασίας 1058 |
| Γωνία προβολής | 170 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | DC 12V |
| Ανάλυση | 1024*768 (N/P) |
| Απόφαση | 800x480 |
|---|---|
| Υποστηριγμένη γλώσσα | Αγγλικά, Γαλλικά, Ισπανικά, Γερμανικά, Ιταλικά, Ρωσικά, Κινέζικα |
| Τηλεοπτική εισαγωγή | 2 κανάλια |
| Εγκατάσταση | Αντικαταστήστε τον πρωτότυπο καθρέφτη οπίσθιας θέσης του αυτοκινήτου |
| Τύπος οθόνης | Εικονική οθόνη LCD |
| Προϊόν | Κιτ κάμερας 360 HD ραμμένα με μάτια πτηνών σύστημα surround view για παρακολούθηση DVR επαγγελματικώ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Ναί |
| Λειτουργία | Πανοραμική άποψη 360, τρισδιάστατη ραφή, αντίστροφη τροχιά, παρακολούθηση στάθμευσης |
| Φακός | Έξι γυαλί ευρυγώνιο 1080P |
| Ονομασία προϊόντος | Οπίσθια καθρέφτες οθόνης οχήματος |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 30.6x10.5x5.5cm |
| Βάρος | 0.35 κιλά |
| 0.35 κιλά | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Τρόπος εξόδου βίντεο | AV1/AV2 (Αναστροφή προτεραιότητας της κάμερας) |
| Προϊόν | Σύστημα κάμερας Surround View Visual Display με ραμμένη πολλαπλή κάμερα |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Ναί |
| Γωνία προβολής | 180° εμπρός/πίσω & 170° στο πλάι |
| Φακός | Ευρυγώνιος φακός HD |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |