| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Προϊόν | Σύστημα υποβοήθησης στάθμευσης 360° 3D Bird View με κάμερες 1080P, υπερευρυγώνια γωνία 170°, νυχτερι |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Τύπος κάμερας | 4-Κάμερα Surround View |
| Νυχτερινή όραση | Ενισχυμένη υπέρυθρη |
| Προϊόν | Επαγγελματικό όχημα Σύστημα Surround View 360 μοιρών Κιτ κάμερας HD Bird's Eye για παρακολούθηση |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Εγκατάσταση | Επιφανειακή τοποθέτηση / χωνευτή βάση προαιρετική |
| Επεξεργασία εικόνας | Τρισδιάστατη μείωση θορύβου, αντιστάθμιση οπίσθιου φωτισμού |
| προϊόν | Κάμερα πίσω όψης HD AHD πινακίδας κυκλοφορίας με ευρεία γωνία 170° & έγχρωμη νυχτερινή όραση |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Τύπος κάμερας | Κάμερα πίσω όψης πινακίδας κυκλοφορίας |
| Τηλεοπτικό σήμα | AHD / CVBS Προαιρετικό |
| Αισθητήρας | GC 2093 |
|---|---|
| Λειτουργία GPS | Υποστήριξη |
| Ψήφισμα | 1080p |
| Έλεγχος APP | Υποστήριξη |
| Λέξεις-κλειδιά | Πανοραμική κάμερα για οχήματα |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |