| Προϊόν | Κάμερα οπισθοπορείας για αυτοκίνητο - AHD ευρυγώνια, HD νυχτερινή όραση, IP68 αδιάβροχη, ελαφριά σχε |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία Oem | Υποστήριξη |
| Διαβάθμιση IP | IP68 |
| Νυχτερινή όραση | Ναι, 3DNR |
| Προϊόν | Σύστημα κάμερας στάθμευσης Bird View 360 – Ολοκληρωμένο Vehicle Surround Vision για στάθμευση |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία Oem | Ναί |
| Νυχτερινή όραση | 3DNR |
| Αδιάβροχος | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| προϊόν | Κάμερα οπίσθιας όψης οχήματος 170° AHD / CVBS με Starlight Night Vision, αδιάβροχο μεταλλικό περίβλη |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Νυχτερινή όραση | Νυχτερινή όραση Starlight / Βελτίωση χαμηλού φωτισμού |
| Αδιάβροχη Βαθμολογία | IP67 (6,8 επίπεδα αντικραδασμική) |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |