| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τύπος προϊόντος | Αισθητήρας στάθμευσης / Ραντάρ όπισθεν |
|---|---|
| Τεχνολογία ανίχνευσης | Υπερήχος (4 αισθητήρες) |
| Ποσότητα αισθητήρα | 4 τεμ |
| Θέση εγκατάστασης | Πίσω (προφυλακτήρας) |
| προϊόν | Σύστημα ραντάρ στάθμευσης υπερήχων 4 αισθητήρων Προειδοποίηση αντίστροφης ασφαλείας αυτοκινήτου με β |