| Λειτουργία | Αδιάβροχο, Night Vision, Split Screen |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 9-36V |
| Ψήφισμα | 1920*1080 |
| Τοποθέτηση | εσωτερικός καθρέφτης |
| γωνία προβολής | 170 μοίρες |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Εγκατάσταση | Αντικαταστήστε τον πρωτότυπο καθρέφτη οπίσθιας θέσης του αυτοκινήτου |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Φωτεινότητα | 300CD/m2 |
| Αντιδιαστολή | 300:1 |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C σε 80°C |
| Night Vision | Yes |
|---|---|
| Tv System | PAL NTSC Optional |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Lens Angle | 90 ~ 120 Large Angle |
| Video Input | 4CH 1080P AHD |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Giftbox/κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30DAYS |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30000/ Κομμάτι/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Τύπος | Βίντεο εγγραφής, CAM ΕΞΟΡΜΗΣΗΣ, σύστημα καταγραφής δεδομένων γεγονότος (EDR), ναυσιπλοΐα |
| Αισθητήρας | 720P |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Λειτουργία | Στεγανοποιήστε, ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΌΡΑΣΗ, ΠΛΗΡΕΣ ΧΡΩΜΑ, ΤΡΟΠΟΣ πάρκων, καταγραφή βρόχων, κατασκευή-σε WiFi, κ |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Βίντεο εγγραφής, CAM ΕΞΟΡΜΗΣΗΣ, σύστημα καταγραφής δεδομένων γεγονότος (EDR), ναυσιπλοΐα |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Λειτουργία | Στεγανοποιήστε, ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΌΡΑΣΗ, ΠΛΗΡΕΣ ΧΡΩΜΑ, ΤΡΟΠΟΣ πάρκων, καταγραφή βρόχων, κατασκευή-σε WiFi, κ |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Αισθητήρας | Sony IMX307 |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Ονομασία προϊόντος | Κάμερα αυτοκινήτου νυχτερινής όρασης πίσω όψης |
|---|---|
| Ανάλυση | 1080P |
| Αισθητήρας | Sony IMX307 |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1280*720/1920*720/1920*1080 |
| ADAS | LDW+BSD+MOD+RCTA |
| Καταγραφή βρόχων | Καταγραφή βρόχων υποστήριξης |
| Τηλεοπτικός τρόπος αποθήκευσης | Η μέγιστη υποστήριξη είναι 128G |