| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Γωνία άποψης | 170° |
|---|---|
| Ανάλυση εικόνας | 720P |
| Γ-αισθητήρας | Ναι |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -20°C~70°C |
| πρότυπο | καθολικός |
| Οθόνη στάθμευσης | Ναι |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Ανάλυση εικόνας | 720P |
| Νυχτερινή όραση | Ναι |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Συνεχές ρεύμα 12V |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Ανάλυση | 720P |
|---|---|
| συνεχούς ρεύματος | 9-36V |
| Εξαιρετική νυχτερινή όραση | 18 υπέρυθρες λυχνίες και ψηφιακός επεξεργαστής HD |
| Τέλεια Θέα | 49° |
| Αδιάβροχο | IP68 |
| Υλικό | Χάλυβα |
|---|---|
| Σήμα | ΑHD/CVBS |
| Δακτυλίδια | Fisheye |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σύρμα επέκτασης | 6/7/10/15 m |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |