| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| προϊόν | Επαγγελματική κάμερα οχημάτων AHD για σκληρά οδικά περιβάλλοντα |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Πρόταση εφαρμογής | Συμβατό σύστημα τροφοδοσίας οχημάτων |
| Θέση εγκατάστασης | Πίσω / Πλαϊνό / Τυφλό σημείο |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Προϊόν | Σύστημα υποβοήθησης στάθμευσης 360° πανοραμικής θέας Surround με κάμερες ευρείας γωνίας HD |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Γωνία φακού | Ευρεία γωνία 170° (κάθε κάμερα) |
| Ανάλυση κάμερας | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |
| προϊόν | Εφεδρική κάμερα κραμάτων βαρέως τύπου 170° Fisheye, IP68 Αδιάβροχη και αντικραδασμική κάμερα πίσω όψ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Φακός | Γυάλινος φακός 6 στρώσεων |
| Γωνία | Υπερευρεία γωνία 170° |
| Ονομασία προϊόντος | οπισθοσκόπος κάμερα |
|---|---|
| Άποψη γωνίας | 170 |
| Έξοδος βίντεο | AHD |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Προϊόν | Σύστημα παρακολούθησης 1080P 360° Surround Bus με κάμερες ευρείας γωνίας 3D Birdview και μονάδα υποβ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Ναί |
| Γωνία προβολής | 170° ανά κάμερα |
| Δυναμικό | 12–24 V |