| Ραδιόφωνο | Τύπος |
|---|---|
| Επεξεργαστής | Επεξεργαστής PX3 Quad Core Cortex-A9 1.5GHz |
| Τετάρτη | 12V |
| Τύπος οθόνης | IPS Πλεονεκτική οθόνη προσκόπησης |
| Ναυσιπλοΐα GPS | - Ναι, ναι. |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Ένταση συναγερμού | 70-80dB (30cm) |
|---|---|
| Τύπος συναγερμού | Μπι Μπι Μπαζ. |
| Μέγεθος ελέγχων | 22*20mm |
| Αδιάβροχος | IP67 |
| Καταλληλότητα | Παγκόσμιος |
| Απόσταση συναγερμών | 0.3-1.5M(2M) |
|---|---|
| Αποτελεσματικό εύρος | < 0,9m |
| Τύπος συναγερμού | Μπι Μπι Μπαζ. |
| Μέγεθος ελέγχων | 22*20mm |
| Καταλληλότητα | Παγκόσμιος |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |
| Πηγή ενέργειας | 12V συνεχής |
|---|---|
| Νυχτερινή όραση | - Ναι, ναι. |
| Γωνία θέασης | 360 μοίρες |
| καταγραφή βρόχων | - Ναι, ναι. |
| Αδιάβροχος | - Ναι, ναι. |
| Όνομα προϊόντων | Τυφλό σύνολο συστημάτων επίδειξης ζώνης |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 24x16.5x45.3cm |
| Βάρος | 0.5KG |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Ψήφισμα | 800*480 |
| Προϊόν | Κάρτα SD Κάρτα TF εγγραφή HD με Android CarPlay dash cam με πλοήγηση gps |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία Oem | Υποστήριξη |
| Λειτουργία | Εγγραφή βίντεο, πλοήγηση GPS, σύνδεση CarPlay/Android, υποβοήθηση στάθμευσης |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Τύπος | Βίντεο εγγραφής, CAM ΕΞΟΡΜΗΣΗΣ, σύστημα καταγραφής δεδομένων γεγονότος (EDR), ναυσιπλοΐα |
| Αισθητήρας | 720P |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Λειτουργία | Στεγανοποιήστε, ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΌΡΑΣΗ, ΠΛΗΡΕΣ ΧΡΩΜΑ, ΤΡΟΠΟΣ πάρκων, καταγραφή βρόχων, κατασκευή-σε WiFi, κ |
| Έτος | Παγκόσμια |
|---|---|
| Σχήμα | Παγκόσμια |
| Τύπος | Πίσω κάμερα, οθόνη. |
| Εγκατάσταση αυτοκινήτου | Παγκόσμια |
| Γωνία θέασης | 120° |