| όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Αισθητήρας | 1080P |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | HD (διαθέσιμες επιλογές 720P/1080P) |
| Υλικό Στέγασης | πλαστικό ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες |
| Μέγεθος | Συμπαγής σχεδιασμός για να ταιριάζει στα περισσότερα συγκροτήματα φώτων φρένων οχημάτων |
| Αρμονία | Παγκόσμιος |
| Προϊόν | WiFi APP Ασύρματη εφεδρική κάμερα βαρέως τύπου με μπαταρία 6400 mAh, μαγνητική βάση, αδιάβροχη IP69K |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Ψήφισμα | 640 × 480 |
| Γωνία θέασης | 140 ° ευρεία γωνία |
| Προϊόν | Σύστημα κάμερας αυτοκινήτου 1080P 360° Surround View με 3D Bird's Eye Panorama, κάμερες ευρείας |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | –20°C ~ 70°C |
| Τάση εργασίας | DC 12V -24V |
| Προϊόν | Κιτ κάμερας παρακολούθησης οδηγού με εσωτερικές και εξωτερικές κάμερες HD Σύστημα επιτήρησης οχημάτω |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Τύπος κάμερας | Εσωτερικές + Μπροστινές + Εξωτερικές Κάμερες Παρακολούθησης |
| Γωνία θέασης | Ευρυγώνιος φακός (έως 140°–170° προαιρετικά) |
| Εγγύηση | 1 έτη, 12 μήνες |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE,ROHS,CE/FCC/ROHS,CE.Rohs,FCC |
| Οθόνη | Οθόνη αφής 5,0 ιντσών, 7 ιντσών, οθόνη αφής 4,3 ιντσών, ψηφιακό πάνελ 7 ιντσών/Προσαρμοσμένο προαιρε |
| Όνομα προϊόντος | Κάμερα Dvr αυτοκινήτου, κάμερα ταμπλό αυτοκινήτου, Mini Full HD 1296P 170 μοιρών με αισθητήρα G Nigh |
| Ανάλυση βίντεο | FHD 1080P@30FPS,1920*1080(1080 FHD),πίσω 640*480P,1920*1080P/30fps,1920*1080 |
| Εγγύηση | 1 έτη, 12 μήνες |
|---|---|
| Οθόνη | Οθόνη αφής 5,0 ιντσών, 7 ιντσών, οθόνη αφής 4,3 ιντσών, ψηφιακό πάνελ 7 ιντσών/Προσαρμοσμένο προαιρε |
| Όνομα προϊόντος | Κάμερα Dvr αυτοκινήτου, κάμερα ταμπλό αυτοκινήτου, Mini Full HD 1296P 170 μοιρών με αισθητήρα G Nigh |
| Ανάλυση βίντεο | FHD 1080P@30FPS,1920*1080(1080 FHD),πίσω 640*480P,1920*1080P/30fps,1920*1080 |
| Τύπος | Κάμερα 1080P Car Dvr, Κάμερα όπισθεν, Κάμερα καθρέφτη διπλού φακού, Ψηφιακή οθόνη TFT LCD, Πίνακας τ |
| Προϊόν | Επαγγελματικό όχημα Σύστημα Surround View 360 μοιρών Κιτ κάμερας HD Bird's Eye για παρακολούθηση |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Εγκατάσταση | Επιφανειακή τοποθέτηση / χωνευτή βάση προαιρετική |
| Επεξεργασία εικόνας | Τρισδιάστατη μείωση θορύβου, αντιστάθμιση οπίσθιου φωτισμού |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Αισθητήρας | BG-BZF-1080S |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |