| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Προϊόν | Σύστημα απεικόνισης τεσσάρων λωρίδων με αισθητήρα HD Sony 170° Fisheye Ultra Wide Angle Blind Zone D |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Λειτουργία | Πανοραμική παρακολούθηση 360°, υποβοήθηση οπισθοπορείας, υποβοήθηση στάθμευσης |
| Νυχτερινή όραση | Πλήρης έγχρωμη απεικόνιση χαμηλού φωτισμού |
| Όνομα προϊόντων | Τυφλό σύνολο συστημάτων επίδειξης ζώνης |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 24x16.5x45.3cm |
| Βάρος | 0.5KG |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Ψήφισμα | 800*480 |
| Product name | LICENSE PLATE Backup Camera |
|---|---|
| Memory Card | TF Card |
| Material | Plastic |
| Motion Detection | Yes |
| camera connector | AV |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόποι καθρέφτες οχημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 30.6x10.5x5.5cm |
| Βάρος | 0.35KG |
| 0.35KG | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Τηλεοπτικός τρόπος παραγωγής | AV1/AV2 (αντίστροφη προτεραιότητα ΚΑΜΕΡΏΝ) |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | HD (διαθέσιμες επιλογές 720P/1080P) |
| Υλικό Στέγασης | πλαστικό ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες |
| Μέγεθος | Συμπαγής σχεδιασμός για να ταιριάζει στα περισσότερα συγκροτήματα φώτων φρένων οχημάτων |
| Αρμονία | Παγκόσμιος |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | HD (διαθέσιμες επιλογές 720P/1080P) |
| Υλικό Στέγασης | πλαστικό ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες |
| Μέγεθος | Συμπαγής σχεδιασμός για να ταιριάζει στα περισσότερα συγκροτήματα φώτων φρένων οχημάτων |
| Αρμονία | Παγκόσμιος |
| Σύνδεσμος α | 4 PIN Αρσενικό |
|---|---|
| Σύνδεσμος β | 4 πείρος θηλυκό |
| Αγωγός | Καθαρός χαλκός |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πακέτο | πολυάριος |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |