| Όνομα προϊόντων | Τυφλό σύνολο συστημάτων επίδειξης ζώνης |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 24x16.5x45.3cm |
| Βάρος | 0.5KG |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Ψήφισμα | 800*480 |
| Product name | LICENSE PLATE Backup Camera |
|---|---|
| Memory Card | TF Card |
| Material | Plastic |
| Motion Detection | Yes |
| camera connector | AV |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόποι καθρέφτες οχημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 30.6x10.5x5.5cm |
| Βάρος | 0.35KG |
| 0.35KG | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Τηλεοπτικός τρόπος παραγωγής | AV1/AV2 (αντίστροφη προτεραιότητα ΚΑΜΕΡΏΝ) |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | HD (διαθέσιμες επιλογές 720P/1080P) |
| Υλικό Στέγασης | πλαστικό ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες |
| Μέγεθος | Συμπαγής σχεδιασμός για να ταιριάζει στα περισσότερα συγκροτήματα φώτων φρένων οχημάτων |
| Αρμονία | Παγκόσμιος |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | HD (διαθέσιμες επιλογές 720P/1080P) |
| Υλικό Στέγασης | πλαστικό ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες |
| Μέγεθος | Συμπαγής σχεδιασμός για να ταιριάζει στα περισσότερα συγκροτήματα φώτων φρένων οχημάτων |
| Αρμονία | Παγκόσμιος |
| Σύνδεσμος α | 4 PIN Αρσενικό |
|---|---|
| Σύνδεσμος β | 4 πείρος θηλυκό |
| Αγωγός | Καθαρός χαλκός |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πακέτο | πολυάριος |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Τηλεοπτική παραγωγή | VGA 1 CVBS AHD |
| Αισθητήρας | 1080p |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Τύπος | Βίντεο εγγραφής, CAM ΕΞΟΡΜΗΣΗΣ, σύστημα καταγραφής δεδομένων γεγονότος (EDR), ναυσιπλοΐα |
| Αισθητήρας | 720P |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Λειτουργία | Στεγανοποιήστε, ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΌΡΑΣΗ, ΠΛΗΡΕΣ ΧΡΩΜΑ, ΤΡΟΠΟΣ πάρκων, καταγραφή βρόχων, κατασκευή-σε WiFi, κ |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Τύπος | Βίντεο εγγραφής, CAM ΕΞΟΡΜΗΣΗΣ, σύστημα καταγραφής δεδομένων γεγονότος (EDR), ναυσιπλοΐα |
| Αισθητήρας | 720P |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Λειτουργία | Στεγανοποιήστε, ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΌΡΑΣΗ, ΠΛΗΡΕΣ ΧΡΩΜΑ, ΤΡΟΠΟΣ πάρκων, καταγραφή βρόχων, κατασκευή-σε WiFi, κ |