| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Τύπος | Βίντεο εγγραφής, CAM ΕΞΟΡΜΗΣΗΣ, σύστημα καταγραφής δεδομένων γεγονότος (EDR), ναυσιπλοΐα |
| Αισθητήρας | 720P |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Λειτουργία | Στεγανοποιήστε, ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΌΡΑΣΗ, ΠΛΗΡΕΣ ΧΡΩΜΑ, ΤΡΟΠΟΣ πάρκων, καταγραφή βρόχων, κατασκευή-σε WiFi, κ |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | HD (διαθέσιμες επιλογές 720P/1080P) |
| Υλικό στέγασης | πλαστικό ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες |
| Μέγεθος | Συμπαγής σχεδιασμός για να ταιριάζει στα περισσότερα συγκροτήματα φώτων φρένων οχημάτων |
| Αρμονία | Παγκόσμιος |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | HD (διαθέσιμες επιλογές 720P/1080P) |
| Υλικό Στέγασης | πλαστικό ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες |
| Μέγεθος | Συμπαγής σχεδιασμός για να ταιριάζει στα περισσότερα συγκροτήματα φώτων φρένων οχημάτων |
| Αρμονία | Παγκόσμιος |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | HD (διαθέσιμες επιλογές 720P/1080P) |
| Υλικό Στέγασης | πλαστικό ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες |
| Μέγεθος | Συμπαγής σχεδιασμός για να ταιριάζει στα περισσότερα συγκροτήματα φώτων φρένων οχημάτων |
| Αρμονία | Παγκόσμιος |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | HD (διαθέσιμες επιλογές 720P/1080P) |
| Υλικό στέγασης | πλαστικό ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες |
| Μέγεθος | Συμπαγής σχεδιασμός για να ταιριάζει στα περισσότερα συγκροτήματα φώτων φρένων οχημάτων |
| Αρμονία | Παγκόσμιος |
| προϊόν | Κάμερα τυφλού σημείου πολλαπλών σημάτων για ενσωμάτωση οχήματος OEM |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Τύπος κάμερας | Κάμερα Τυφλού Σημείου / Πίσω / Πλάγιας όψης |
| Αισθητήρας εικόνας | Starlight / HD CMOS |
| Τύπος | Εναλλακτική αγορά/ εγκατεστημένη στο εργοστάσιο |
|---|---|
| Βάρος | 0.5 κιλά |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Αυτοκίνητο εφαρμογής | Παγκόσμια |
| Αποτελεσματική σειρά | < 0,9m |
| Όνομα προϊόντων | Ελαφρύτερο καλώδιο τσιγάρων αυτοκινήτων |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 5x5x5cm |
| Βάρος | 0.18KG |
| Αγωγός | Καθαρός χαλκός |
| χρώμα | Πλάτη |
| ΟΝΟΜΑ | Οπισθοσκόπος κάμερα WIFI |
|---|---|
| Μέγεθος πακέτου | 13x8x4.5cm |
| Βάρος | 0.15KG |
| Λάμψη | 300cd/m2 |
| Υποστήριξη OS | IOS/Android APP |
| Απόσταση ανίχνευσης | 0.3-2M(3M) |
|---|---|
| Βάρος | 0.5 κιλά |
| Αυτοκίνητο εφαρμογής | Παγκόσμια |
| Γλώσσα | Πολλαπλάσιες γλώσσες |
| Αισθητήρας | 1080P |