| Υλικό | Μέταλλο |
|---|---|
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, Σύστημα αισθητήρα στάθμευσης, σύστημα όπισθεν, σύστημα κάμερας αυτοκινήτου 360 όψεων |
| Δυναμικό | DC 12V,10~32V,DC12V,DC9-16V,DC 12V-24V |
| Αυτοκινητοβιομηχανία | Universal, όλα τα είδη, Benz A/B/C/E/CLS/GLK/SLS, όλα τα αυτοκίνητα, Λεωφορείο |
| Εγγύηση | 1 χρόνια, 12 μήνες, 2 χρόνια, 13 μήνες, 18 μήνες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Giftbox/κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30DAYS |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 3000sets/month |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Προϊόν | Κάρτα SD Κάρτα TF εγγραφή HD με Android CarPlay dash cam με πλοήγηση gps |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία Oem | Υποστήριξη |
| Λειτουργία | Εγγραφή βίντεο, πλοήγηση GPS, σύνδεση CarPlay/Android, υποβοήθηση στάθμευσης |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Προϊόν | Κάμερα αυτοκινήτου Bird Eye με πανοραμική παρακολούθηση 360° με έξι τζάμια |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Ναί |
| Φακός | Έξι τζάμια ευρυγώνια |
| Ποσότητα φωτογραφικής μηχανής | 4 κάμερες |
| Προϊόν | Σύστημα απεικόνισης τεσσάρων λωρίδων με αισθητήρα HD Sony 170° Fisheye Ultra Wide Angle Blind Zone D |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Λειτουργία | Πανοραμική παρακολούθηση 360°, υποβοήθηση οπισθοπορείας, υποβοήθηση στάθμευσης |
| Νυχτερινή όραση | Πλήρης έγχρωμη απεικόνιση χαμηλού φωτισμού |
| προϊόν | Λύση κάμερας τυφλού σημείου για την παγκόσμια αγορά αυτοκινήτου |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Μορφές σήματος | Μορφές σήματος CVBS / AHD |
| Αδιάβροχη Βαθμολογία | IP68 |
| Όνομα προϊόντος | 360 συστήματα καμερών αυτοκινήτων |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλλο |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Γωνία θέασης | 170° ευρεία γωνία |
| Θέση εγκατάστασης | Πίσω / Πλαϊνό / Τυφλό σημείο |
| Προϊόν | AI Nighttime αντιστροφής εμπορικού στόλου που παρακολουθεί ενσύρματη εφεδρική κάμερα |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία Oem | Υποστήριξη |
| γωνία προβολής | 120–140° |
| Δυναμικό | DC 12V |
| Υλικό | Μέταλλο |
|---|---|
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, Σύστημα αισθητήρα στάθμευσης, σύστημα όπισθεν, σύστημα κάμερας αυτοκινήτου 360 όψεων |
| Δυναμικό | DC 12V,10~32V,DC12V,DC9-16V,DC 12V-24V |
| Αυτοκινητοβιομηχανία | Universal, όλα τα είδη, Benz A/B/C/E/CLS/GLK/SLS, όλα τα αυτοκίνητα, Λεωφορείο |
| Εγγύηση | 1 έτη, 12 μήνες |
| Ονομασία προϊόντος | οπισθοσκόπος κάμερα |
|---|---|
| Πατατακι | Φωτοευαίσθητο τσιπ επεξεργασίας 1058 |
| Γωνία προβολής | 170 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | DC 12V |
| Ανάλυση | 1024*768 (N/P) |