| Κατηγορία | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | 360 μοίρες κάμερα οχήματος |
| Ανάλυση της κάμερας | AHD 720P / 1080P Προαιρετικό |
| Γωνία προβολής | 150°-170° ευρεία γωνία |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης με υπέρυθρες ακτίνες |
| Διορισμός ανθεκτικότητας στο νερό | IP68 / IP69K |
| Τετάρτη | Συνεχή 12V-36V |
| Δακτυλίδια | Αντιμίχλη φακοί ευρείας γωνίας |
| Μέγεθος οθόνης | Συμβατό με εξωτερική οθόνη |
| Ασύρματα ή με καλώδιο | Με καλώδιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +70°C |
| Συμβατότητα οχήματος | Οδικά οχήματα, φορτηγά οχήματα |