| Υλικό | Μέταλλο |
|---|---|
| Σήμα βίντεο | AHD |
| Εξάρτημα | παγκόσμιος |
| Πρόταση εφαρμογής | Συμβατό σύστημα τροφοδοσίας οχημάτων |
| Γωνία προβολής | 170 μοίρες ευρεία γωνία |
| Όνομα προϊόντος | 360 συστήματα καμερών αυτοκινήτων |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλλο |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Γωνία θέασης | 170° ευρεία γωνία |
| Θέση εγκατάστασης | Πίσω / Πλαϊνό / Τυφλό σημείο |
| Υλικό | Μέταλλο |
|---|---|
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, Σύστημα αισθητήρα στάθμευσης, σύστημα όπισθεν, σύστημα κάμερας αυτοκινήτου 360 όψεων |
| Δυναμικό | DC 12V,10~32V,DC12V,DC9-16V,DC 12V-24V |
| Αυτοκινητοβιομηχανία | Universal, όλα τα είδη, Benz A/B/C/E/CLS/GLK/SLS, όλα τα αυτοκίνητα, Λεωφορείο |
| Εγγύηση | 1 χρόνια, 12 μήνες, 2 χρόνια, 13 μήνες, 18 μήνες |
| Υλικό | Μέταλλο |
|---|---|
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, Σύστημα αισθητήρα στάθμευσης, σύστημα όπισθεν, σύστημα κάμερας αυτοκινήτου 360 όψεων |
| Δυναμικό | DC 12V,10~32V,DC12V,DC9-16V,DC 12V-24V |
| Αυτοκινητοβιομηχανία | Universal, όλα τα είδη, Benz A/B/C/E/CLS/GLK/SLS, όλα τα αυτοκίνητα, Λεωφορείο |
| Εγγύηση | 1 χρόνια, 12 μήνες, 2 χρόνια, 13 μήνες, 18 μήνες |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, Σύστημα αισθητήρα στάθμευσης, σύστημα όπισθεν, σύστημα κάμερας αυτοκινήτου 360 όψεων |
|---|---|
| Δυναμικό | DC 12V,10~32V,DC12V,DC9-16V,DC 12V-24V |
| Αυτοκινητοβιομηχανία | Universal, όλα τα είδη, Benz A/B/C/E/CLS/GLK/SLS, όλα τα αυτοκίνητα, Λεωφορείο |
| Εγγύηση | 1 χρόνια, 12 μήνες, 2 χρόνια, 13 μήνες, 18 μήνες |
| Εξουσία | Standard,2,4W,4W,DC 12V,<3w |
| Υλικό | Μέταλλο |
|---|---|
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, Σύστημα αισθητήρα στάθμευσης, σύστημα όπισθεν, σύστημα κάμερας αυτοκινήτου 360 όψεων |
| Δυναμικό | DC 12V,10~32V,DC12V,DC9-16V,DC 12V-24V |
| Αυτοκινητοβιομηχανία | Universal, όλα τα είδη, Benz A/B/C/E/CLS/GLK/SLS, όλα τα αυτοκίνητα, Λεωφορείο |
| Εγγύηση | 1 έτη, 12 μήνες |
| Υλικό | Μέταλλο |
|---|---|
| Τύπος κατοικίας | Ανταλλακτικό περίβλημα λυχνίας φρένων OEM |
| Αδιάβροχο Επίπεδο | IP68 |
| Θέση τοποθέτησης | Χερούλι πίσω πόρτας / επένδυση πόρτας χώρου αποσκευών |
| Απόσταση νυχτερινής όρασης | 45 FT |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, Σύστημα αισθητήρα στάθμευσης, σύστημα όπισθεν, σύστημα κάμερας αυτοκινήτου 360 όψεων |
|---|---|
| Δυναμικό | DC 12V,10~32V,DC12V,DC9-16V,DC 12V-24V |
| Αυτοκινητοβιομηχανία | Universal, όλα τα είδη, Benz A/B/C/E/CLS/GLK/SLS, όλα τα αυτοκίνητα, Λεωφορείο |
| Εγγύηση | 1 έτη, 12 μήνες |
| Εξουσία | Standard,2,4W,4W,DC 12V,<3w |
| Γωνία προβολής | Γερά γωνία 170° |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό ABS |
| Εγκατάσταση | Καρφιτσωτός |
| Τρόπος εξόδου βίντεο | καρφίτσα 18 |
| Προσαρμογή | Εγχειρίδιο |
| Προσαρμογή | Εγχειρίδιο |
|---|---|
| Τρόπος εξόδου βίντεο | καρφίτσα 18 |
| Γλώσσα OSD | Υποστήριξη πολλαπλών γλωσσών |
| Γωνία προβολής | Γερά γωνία 170° |
| Υλικό | Πλαστικό ABS |