| Προϊόν | Fleet trucks αδιάβροχη κάμερα AHD 12V 24V 360 μοιρών για το αυτοκίνητο |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία Oem | Υποστήριξη |
| γωνία προβολής | 170° ανά κάμερα |
| Δυναμικό | DC 12–24V |
| Προϊόν | AI Nighttime αντιστροφής εμπορικού στόλου που παρακολουθεί ενσύρματη εφεδρική κάμερα |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία Oem | Υποστήριξη |
| γωνία προβολής | 120–140° |
| Δυναμικό | DC 12V |
| Προϊόν | 2 Παρακολούθηση Τυφλής Περιοχής Διαιρεμένης Οθόνης Εγγραφή δεδομένων οχήματος Εμφάνιση βίντεο σε πρα |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Ναι (λογότυπο, διεπαφή χρήστη, προσαρμόσιμη συσκευασία) |
| Φακός | Εξαρτάται από τις ζευγαρωμένες κάμερες |
| Ποσότητα φωτογραφικής μηχανής | Υποστηρίζει πολλαπλές εισόδους |
| Προϊόν | Οθόνες AHD 9 ιντσών 4 Κάμερες υψηλής ευκρίνειας Aviation Connector 360 Πανοραμική κάμερα αυτοκινήτου |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Ναί |
| Γωνία προβολής | 170 ° |
| Φακός | Έξι τζάμια ευρυγώνια |
| Προϊόν | Κάμερα αυτοκινήτου Universal Vehicle Surveillance 4 x HD Bird View Προαιρετική για οθόνη |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Ναί |
| Φακός | Ευρυγώνιος φακός 170° |
| Ποσότητα φωτογραφικής μηχανής | 4 κάμερες |
| Προϊόν | Ασύρματη εφεδρική κάμερα WiFi με οθόνη κινητού τηλεφώνου, κάμερα υποβοήθησης στάθμευσης εξαιρετικά ε |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Γωνία θέασης | Εξαιρετικά ευρεία γωνία (περίπου 140°–170°) |
| Μέθοδος εμφάνισης | Smartphone (iOS / Android) |
| Υλικό | Μέταλλο |
|---|---|
| Σήμα βίντεο | AHD |
| Εξάρτημα | παγκόσμιος |
| Πρόταση εφαρμογής | Συμβατό σύστημα τροφοδοσίας οχημάτων |
| Γωνία προβολής | 170 μοίρες ευρεία γωνία |
| Όνομα προϊόντος | 360 συστήματα καμερών αυτοκινήτων |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλλο |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Γωνία θέασης | 170° ευρεία γωνία |
| Θέση εγκατάστασης | Πίσω / Πλαϊνό / Τυφλό σημείο |
| Υλικό | Μέταλλο |
|---|---|
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, Σύστημα αισθητήρα στάθμευσης, σύστημα όπισθεν, σύστημα κάμερας αυτοκινήτου 360 όψεων |
| Δυναμικό | DC 12V,10~32V,DC12V,DC9-16V,DC 12V-24V |
| Αυτοκινητοβιομηχανία | Universal, όλα τα είδη, Benz A/B/C/E/CLS/GLK/SLS, όλα τα αυτοκίνητα, Λεωφορείο |
| Εγγύηση | 1 χρόνια, 12 μήνες, 2 χρόνια, 13 μήνες, 18 μήνες |
| Υλικό | Μέταλλο |
|---|---|
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, Σύστημα αισθητήρα στάθμευσης, σύστημα όπισθεν, σύστημα κάμερας αυτοκινήτου 360 όψεων |
| Δυναμικό | DC 12V,10~32V,DC12V,DC9-16V,DC 12V-24V |
| Αυτοκινητοβιομηχανία | Universal, όλα τα είδη, Benz A/B/C/E/CLS/GLK/SLS, όλα τα αυτοκίνητα, Λεωφορείο |
| Εγγύηση | 1 χρόνια, 12 μήνες, 2 χρόνια, 13 μήνες, 18 μήνες |