| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |
| Αισθητήρας | GC 2093 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Σύστημα τηλεόρασης | PAL NTSC Προαιρετικό |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Αισθητήρας | GC 2093 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Σύστημα τηλεόρασης | PAL NTSC Προαιρετικό |
| Προϊόν | Κάμερα βίντεο υψηλής ευκρίνειας 360 σε πραγματικό χρόνο για το αυτοκίνητο |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία Oem | Υποστήριξη |
| Λειτουργία | Surround θέα 360 μοιρών, υποβοήθηση στάθμευσης |
| Δυναμικό | 12V |
| Προϊόν | Σύστημα στάθμευσης 3D 360° Birdview Surround με κάμερες 1080P HD, ευρυγώνιο φακό και αδιάβροχο κιτ π |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Ψήφισμα | 1080P Full HD |
| Τύπος φακού | 6-Γυάλινος φακός HD |
| Αισθητήρας | GC 2093 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Σύστημα τηλεόρασης | PAL NTSC Προαιρετικό |