| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόποι καθρέφτες οχημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 30.6x10.5x5.5cm |
| Βάρος | 0.35KG |
| 0.35KG | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Τηλεοπτικός τρόπος παραγωγής | AV1/AV2 (αντίστροφη προτεραιότητα ΚΑΜΕΡΏΝ) |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Λειτουργία | Αδιάβροχο, νυχτερινή όραση |
| καταγραφή βρόχου | Υποστήριξη |
| Ισορροπία λευκού | Υποστήριξη |
| Θέση | Πίσω + Μπροστινό + Πλαϊνό |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Τύπος | Βίντεο εγγραφής, CAM ΕΞΟΡΜΗΣΗΣ, σύστημα καταγραφής δεδομένων γεγονότος (EDR), ναυσιπλοΐα |
| Κάρτα μνήμης | 32GB κάρτα |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Λειτουργία | Στεγανοποιήστε, ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΌΡΑΣΗ, ΠΛΗΡΕΣ ΧΡΩΜΑ, ΤΡΟΠΟΣ πάρκων, καταγραφή βρόχων, κατασκευή-σε WiFi, κ |
| Προϊόν | Σύστημα παρακολούθησης καθρεπτών πολλαπλών καναλιών με μπροστινές & πλαϊνές κάμερες |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Γωνία προβολής | 120°–150° |
| Δυναμικό | DC 12V |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Τηλεοπτική παραγωγή | VGA 1 CVBS AHD |
| Αισθητήρας | 1080p |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Λέξη κλειδί | Κάμερα οπισθοπορείας με καθρέφτη οπισθοπορείας εξοπλισμένο με ADAS – Υποβοήθηση λωρίδας κυκλοφορίας, |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| γωνία προβολής | Προαιρετικό για 90~170 μοίρες |
| ADAS | Ναί |
| Γραμμή στάθμευσης | Ναί |
| Αισθητήρας G | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Κάμερα | ΑHD 1080P κάμερα |
| Γωνία θέασης | 360 μοίρες |
| Νυχτερινή όραση | - Ναι, ναι. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Τύπος | Βίντεο εγγραφής, CAM ΕΞΟΡΜΗΣΗΣ, σύστημα καταγραφής δεδομένων γεγονότος (EDR), ναυσιπλοΐα |
| Κάρτα μνήμης | 32GB κάρτα |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Λειτουργία | Στεγανοποιήστε, ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΌΡΑΣΗ, ΠΛΗΡΕΣ ΧΡΩΜΑ, ΤΡΟΠΟΣ πάρκων, καταγραφή βρόχων, κατασκευή-σε WiFi, κ |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Τύπος | Βίντεο εγγραφής, CAM ΕΞΟΡΜΗΣΗΣ, σύστημα καταγραφής δεδομένων γεγονότος (EDR), ναυσιπλοΐα |
| Αισθητήρας | 720P |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Λειτουργία | Στεγανοποιήστε, ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΌΡΑΣΗ, ΠΛΗΡΕΣ ΧΡΩΜΑ, ΤΡΟΠΟΣ πάρκων, καταγραφή βρόχων, κατασκευή-σε WiFi, κ |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Σύστημα τηλεόρασης | PAL NTSC Προαιρετικό |