| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Τηλεοπτική παραγωγή | VGA 1 CVBS AHD |
| Αισθητήρας | 1080p |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Τύπος | Βίντεο εγγραφής, CAM ΕΞΟΡΜΗΣΗΣ, σύστημα καταγραφής δεδομένων γεγονότος (EDR), ναυσιπλοΐα |
| Αισθητήρας | 720P |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Λειτουργία | Στεγανοποιήστε, ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΌΡΑΣΗ, ΠΛΗΡΕΣ ΧΡΩΜΑ, ΤΡΟΠΟΣ πάρκων, καταγραφή βρόχων, κατασκευή-σε WiFi, κ |
| Προϊόν | Ασφάλεια αυτοκινήτου Κιτ παρακολούθησης κάμερας οπισθοπορείας 360 μοιρών χωρίς νεκρή γωνία, Full HD |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Ναί |
| Γωνία προβολής | 170 ° |
| Δυναμικό | 12–24 V |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Τύπος | Βίντεο εγγραφής, CAM ΕΞΟΡΜΗΣΗΣ, σύστημα καταγραφής δεδομένων γεγονότος (EDR), ναυσιπλοΐα |
| Αισθητήρας | 720P |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Λειτουργία | Στεγανοποιήστε, ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΌΡΑΣΗ, ΠΛΗΡΕΣ ΧΡΩΜΑ, ΤΡΟΠΟΣ πάρκων, καταγραφή βρόχων, κατασκευή-σε WiFi, κ |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Αισθητήρας | 1080p |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Άσπρη ισορροπία | Αυτόματα |
| Ψήφισμα | 1080p |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 10.1» |
| Έλεγχος APP | Υποστήριξη |
| Λειτουργία GPS | Υποστήριξη |
| Καταλληλότητα | Παγκόσμιος |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόποι καθρέφτες οχημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 30.8x29.18cm |
| Βάρος | 3.5kg |
| 0.35KG | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Τηλεοπτική εισαγωγή | 2 CH |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Βίντεο εγγραφής, CAM ΕΞΟΡΜΗΣΗΣ, σύστημα καταγραφής δεδομένων γεγονότος (EDR), ναυσιπλοΐα |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Λειτουργία | Στεγανοποιήστε, ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΌΡΑΣΗ, ΠΛΗΡΕΣ ΧΡΩΜΑ, ΤΡΟΠΟΣ πάρκων, καταγραφή βρόχων, κατασκευή-σε WiFi, κ |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Τύπος | Βίντεο εγγραφής, CAM ΕΞΟΡΜΗΣΗΣ, σύστημα καταγραφής δεδομένων γεγονότος (EDR), ναυσιπλοΐα |
| Αισθητήρας | 720P |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Λειτουργία | Στεγανοποιήστε, ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΌΡΑΣΗ, ΠΛΗΡΕΣ ΧΡΩΜΑ, ΤΡΟΠΟΣ πάρκων, καταγραφή βρόχων, κατασκευή-σε WiFi, κ |
| Προϊόν | Night Vision και G-Sensor Smart Car DVR Dash Cam – Κιτ κάμερας 360 με οθόνη 10 ιντσών |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία Oem | Υποστήριξη |
| Ελεγκτής εκπομπών | Οθόνη 10 ιντσών, all in on σύστημα |
| Κάμερα | Νυχτερινή όραση, αδιάβροχη, τρισδιάστατη εικόνα |