| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Lens Angle | 90 ~ 120 Large Angle |
|---|---|
| Parking Mode | Yes |
| Tv System | PAL NTSC Optional |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Storage | Supports Up To 128GB MicroSD Card |
| Αισθητήρας | GC 2093 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Σύστημα τηλεόρασης | PAL NTSC Προαιρετικό |
| Αισθητήρας | GC 2093 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Σύστημα τηλεόρασης | PAL NTSC Προαιρετικό |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Λειτουργία | Αδιάβροχο, νυχτερινή όραση |
| καταγραφή βρόχου | Υποστήριξη |
| Ισορροπία λευκού | Υποστήριξη |
| Θέση | Πίσω + Μπροστινό + Πλαϊνό |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |
| Τύπος | Καμερα AHD 1080P |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | DC 9-24V |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη |
| Υλικό | Ψυχολογικό |
| Θέση | όπισθεν |
| Τύπος | Πλαϊνή κάμερα Sharkfin |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 6.25 ίντσες |
| Ανάλυση υποστήριξης | 1080p |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Θέση | Πλάγια οδός |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόποι καθρέφτες οχημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 30.6x10.5x5.5cm |
| Βάρος | 0.35KG |
| 0.35KG | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Τηλεοπτικός τρόπος παραγωγής | AV1/AV2 (αντίστροφη προτεραιότητα ΚΑΜΕΡΏΝ) |
| Εγκατάσταση αυτοκινήτου | Παγκόσμια |
|---|---|
| Γωνία προβολής | 90°-120° |
| Λειτουργία | Αδιάβροχο, Νυχτερινή θέα, γραμμή στάθμευσης |
| Ειδικότητα | Βοηθός οπίσθιας θέσης |
| Εφαρμογή | Έλεγχος περιβάλλοντος |