| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόποι καθρέφτες οχημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 30.6x10.5x5.5cm |
| Βάρος | 0.35KG |
| 0.35KG | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Τηλεοπτικός τρόπος παραγωγής | AV1/AV2 (αντίστροφη προτεραιότητα ΚΑΜΕΡΏΝ) |
| Lens Angle | 90 ~ 120 Large Angle |
|---|---|
| Installation | Drill Holes |
| Compatibility | Universal For All Car Models |
| Night Vision | Yes |
| Tv System | PAL NTSC Optional |
| Όνομα προϊόντος | Κάμερα ασφαλείας οχήματος 360° με οθόνη μηχανήματος all-in-one |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ελεγκτής εκπομπών | όλα σε μια οθόνη μηχανής |
| Προαιρετικό μέγεθος | 10 ιντσών, προσαρμογή |
| Αχϋ | 720p, 1080p |
| προϊόν | Κάμερα βαρέων καθηκόντων AHD με ευρυγώνιο φακό και βιομηχανικό αδιάβροχο περίβλημα |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Νυχτερινή όραση | τεχνολογία βελτίωσης υπέρυθρων ή χαμηλού φωτισμού |
| Γωνία θέασης | 170 ° |
| Λέξεις-κλειδιά | Εφεδρικό σύστημα κάμερας για υποβοήθηση στάθμευσης |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 10,1 ίντσα |
| Γωνία φακού | 170 μοίρες |
| Τύπος | Κάμερα με οθόνη |
| Θέση | Μπροστά, πίσω, πλευρά |
| προϊόν | IP68 Αδιάβροχη κάμερα οπισθοπορείας φορτηγού AHD με ευρυγώνιο 170° και γυάλινο φακό 6 στρώσεων |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Τύπος κάμερας | κάμερα οπίσθιας θέσης φορτηγού |
| Τηλεοπτικό σήμα | AHD (Ομοαξονικό) / CVBS (Αναλογικό) |
| ΟΝΟΜΑ | Ασύρματη εφεδρική κάμερα |
|---|---|
| Για | Φορτηγά |
| Αδιάβροχο | IP67 |
| υπέρυθρη νυχτερινή όραση. | 4 φώτα υπερύθρων |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Αρμονία | Παγκόσμιος |