| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Τύπος | Βίντεο εγγραφής, CAM ΕΞΟΡΜΗΣΗΣ, σύστημα καταγραφής δεδομένων γεγονότος (EDR), ναυσιπλοΐα |
| Ψήφισμα | 800*480 |
| Νυχτερινή όραση | Φω'τα IR |
| Στεγανοποιήστε | IP68 |
| όνομα προϊόντων | οπισθοσκόπος κάμερα |
|---|---|
| Άποψη γωνίας | 170 |
| Τηλεοπτική παραγωγή | AHD |
| Τάση | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Ανάλυση | 720P |
|---|---|
| Μέγεθος πακέτου | 13x8x4.5cm |
| Βάρος | 0.15KG |
| Λάμψη | 300cd/m2 |
| Υποστήριξη OS | IOS/Android APP |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Βίντεο εγγραφής, CAM ΕΞΟΡΜΗΣΗΣ, σύστημα καταγραφής δεδομένων γεγονότος (EDR), ναυσιπλοΐα |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Λειτουργία | Στεγανοποιήστε, ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΌΡΑΣΗ, ΠΛΗΡΕΣ ΧΡΩΜΑ, ΤΡΟΠΟΣ πάρκων, καταγραφή βρόχων, κατασκευή-σε WiFi, κ |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1280*720/1920*720/1920*1080 |
| ADAS | LDW+BSD+MOD+RCTA |
| Καταγραφή βρόχων | Καταγραφή βρόχων υποστήριξης |
| Τηλεοπτικός τρόπος αποθήκευσης | Η μέγιστη υποστήριξη είναι 128G |
| Γωνία προβολής | 175° |
|---|---|
| Λειτουργία | Αδιάβροχο, Νυχτερινή όραση, ενσωματωμένο GPS, γραμμή στάθμευσης, ADAS, φωνητική αλληλεπίδραση, κάρτα |
| Τύπος | Άλλα, Σύστημα αισθητήρων στάθμευσης, κάμερα οπισθοδρόμησης, οθόνη, ραντάρ οπισθοδρόμησης, κάμερα υπο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Λειτουργία | Αδιάβροχο, Night Vision, Split Screen |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 9-36V |
| Ψήφισμα | 1920*1080 |
| Τοποθέτηση | εσωτερικός καθρέφτης |
| γωνία προβολής | 170 μοίρες |
| Ονομασία προϊόντος | οπισθοσκόπος κάμερα |
|---|---|
| Πατατακι | Φωτοευαίσθητο τσιπ επεξεργασίας 1058 |
| Γωνία προβολής | 170 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | DC 12V |
| Ανάλυση | 1024*768 (N/P) |
| Προϊόν | Σύστημα παρακολούθησης τυφλών σημείων συσκευής παρακολούθησης ασφάλειας στόλου περιστρεφόμενης πλευρ |
|---|---|
| Πολεμιστής | 1 έτος |
| Υπηρεσία Oem | Υποστήριξη |
| Δυναμικό | 12V–24V |
| γωνία προβολής | 120 ° |
| Ονομασία προϊόντος | Οπίσθια καθρέφτες οθόνης οχήματος |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 30.6x10.5x5.5cm |
| Βάρος | 0.35 κιλά |
| 0.35 κιλά | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Τρόπος εξόδου βίντεο | AV1/AV2 (Αναστροφή προτεραιότητας της κάμερας) |