| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |
| Προϊόν | Σύστημα κάμερας τυφλής ζώνης αυτοκινήτου 4 καναλιών με πλαϊνές κάμερες, οθόνη και λειτουργία εγγραφή |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Εγκατάσταση | Ταμπλό / Εσωτερική βάση |
| Μέθοδος ελέγχου | Τηλεχειριστήριο RF |
| Αδιάβροχος | IP 68 |
|---|---|
| Τύπος | Αισθητήρες στάθμευσης, συστήματα αισθητήρων στάθμευσης, πίσω κάμερες, κάμερες ασφαλείας, ασύρματες π |
| Λειτουργία | Αδιάβροχο, Νυχτερινή όραση, γραμμή στάθμευσης |
| Γωνία προβολής | 100°-150° |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Guangdong, Κίνα |
| Όνομα προϊόντων | οπισθοσκόπος κάμερα |
|---|---|
| Ανάλυση εικόνας | 720P |
| Ανίχνευση κινήσεων | Ναι |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Συνεχές ρεύμα 12V |
| Γ-αισθητήρας | Ναι |
| Λέξη κλειδί | Έξυπνη οθόνη αφής Κάμερα στάθμευσης πίσω όψης με προηγμένες ειδοποιήσεις και βίντεο σε πραγματικό χρ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μέγεθος οθόνης | 6,25 ίντσες, 5 ίντσες |
| Οθόνη αφής | Ναί |
| HD νυχτερινή όραση | Υποστήριξη |
| Τάση | 12-24V |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Οθόνη στάθμευσης | Ναι |
| Γ-αισθητήρας | Ναι |
| Γωνία άποψης | 170° |
| Λέξη κλειδί | Κάμερα οπισθοπορείας με καθρέφτη οπισθοπορείας εξοπλισμένο με ADAS – Υποβοήθηση λωρίδας κυκλοφορίας, |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| γωνία προβολής | Προαιρετικό για 90~170 μοίρες |
| ADAS | Ναί |
| Γραμμή στάθμευσης | Ναί |
| Γωνία άποψης | 170° |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP68 |
| Τάση | 12-24V |
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Προϊόν | IP68 Αδιάβροχη 170° Υπέρ-Ευρεία Κάμερα Πίσω Όψη φορτηγού |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Γωνία θέασης | 170 ° |
| Ψήφισμα | 720P / 1080P |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Τύπος | Βίντεο εγγραφής, CAM ΕΞΟΡΜΗΣΗΣ, σύστημα καταγραφής δεδομένων γεγονότος (EDR), ναυσιπλοΐα |
| Ψήφισμα | 800*480 |
| Νυχτερινή όραση | Φω'τα IR |
| Στεγανοποιήστε | IP68 |