| Οθόνη στάθμευσης | Ναι |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Ανάλυση εικόνας | 720P |
| Νυχτερινή όραση | Ναι |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Συνεχές ρεύμα 12V |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Ανάλυση | 720P |
|---|---|
| συνεχούς ρεύματος | 9-36V |
| Εξαιρετική νυχτερινή όραση | 18 υπέρυθρες λυχνίες και ψηφιακός επεξεργαστής HD |
| Τέλεια Θέα | 49° |
| Αδιάβροχο | IP68 |
| Υλικό | Χάλυβα |
|---|---|
| Σήμα | ΑHD/CVBS |
| Δακτυλίδια | Fisheye |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σύρμα επέκτασης | 6/7/10/15 m |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Όνομα προϊόντων | Καλώδιο αεροπορίας οχημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 15x15x5cm |
| Βάρος | 0.55KG |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Συνδετήρας Β | 4 θηλυκό ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
| ηχητικότητα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ψηφιακός δέκτης TV | Προαιρετική & Υποστήριξη |
| Fm Ic | 6624 Με RDS |
| Σύστημα | Android 4.4/6.0/7.1/8.1/9.0 |
| Τετάρτη | 12V |
| Όνομα προϊόντων | Τυφλό σύνολο συστημάτων επίδειξης ζώνης |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 24x16.5x45.3cm |
| Βάρος | 0.5KG |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Ψήφισμα | 800*480 |