| Νυχτερινή όραση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Γωνία θέασης | 170 βαθμοί |
| Αισθητήρας | ΑHD-SONY225 |
| Για | Φορτηγά |
| Συνδεσιμότητα | Συνδέσεις αεροπορίας/AV |
| Όνομα προϊόντος | Ψηφιακή ασύρματη συσκευή εγγραφής βίντεο με καθρέφτη οπισθοπορείας 10 ιντσών |
|---|---|
| Ηχογράφηση αυτοκινήτου | Ναί |
| ψηφιακό ασύρματο | Ναί |
| Εικόνα υψηλής ευκρίνειας | 1024*600 |
| Μεγάλη τάση | 12V/24V/36V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Giftbox/κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30DAYS |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 3000sets/month |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Ναυσιπλοΐα GPS | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ψηφιακός δέκτης TV | Προαιρετική & Υποστήριξη |
| Android | Android 4.4/6.0/7.1/8.0 |
| Αγορά αυτοκινήτων | changan cs35 |
| Ραδιόφωνο | NXP6686 |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Ψήφισμα | 1280*720P |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 13x8x4.5cm |
| Βάρος | 0.15KG |
| Φωτεινότητα | 300cd/m2 |
| Υποστήριξη OS | IOS/Android APP |
| Όνομα προϊόντων | Τυφλό σύνολο συστημάτων επίδειξης ζώνης |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 24x16.5x45.3cm |
| Βάρος | 0.5KG |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Ψήφισμα | 800*480 |
| Προϊόν | Σύστημα απεικόνισης τεσσάρων λωρίδων με αισθητήρα HD Sony 170° Fisheye Ultra Wide Angle Blind Zone D |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Λειτουργία | Πανοραμική παρακολούθηση 360°, υποβοήθηση οπισθοπορείας, υποβοήθηση στάθμευσης |
| Νυχτερινή όραση | Πλήρης έγχρωμη απεικόνιση χαμηλού φωτισμού |
| Ραδιόφωνο | Τύπος |
|---|---|
| Επεξεργαστής | Επεξεργαστής PX3 Quad Core Cortex-A9 1.5GHz |
| Τετάρτη | 12V |
| Τύπος οθόνης | IPS Πλεονεκτική οθόνη προσκόπησης |
| Ναυσιπλοΐα GPS | - Ναι, ναι. |