| Όνομα προϊόντων | Καλώδιο αεροπορίας οχημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 15x15x5cm |
| Βάρος | 0.55KG |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Συνδετήρας Β | 4 θηλυκό ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
| ηχητικότητα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ψηφιακός δέκτης TV | Προαιρετική & Υποστήριξη |
| Fm Ic | 6624 Με RDS |
| Σύστημα | Android 4.4/6.0/7.1/8.1/9.0 |
| Τετάρτη | 12V |
| Όνομα προϊόντων | Τυφλό σύνολο συστημάτων επίδειξης ζώνης |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 24x16.5x45.3cm |
| Βάρος | 0.5KG |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Ψήφισμα | 800*480 |
| Νυχτερινή όραση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Γωνία θέασης | 170 βαθμοί |
| Αισθητήρας | ΑHD-SONY225 |
| Για | Φορτηγά |
| Συνδεσιμότητα | Συνδέσεις αεροπορίας/AV |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Όνομα προϊόντος | Ψηφιακή ασύρματη συσκευή εγγραφής βίντεο με καθρέφτη οπισθοπορείας 10 ιντσών |
|---|---|
| Ηχογράφηση αυτοκινήτου | Ναί |
| ψηφιακό ασύρματο | Ναί |
| Εικόνα υψηλής ευκρίνειας | 1024*600 |
| Μεγάλη τάση | 12V/24V/36V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Giftbox/κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30DAYS |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 3000sets/month |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |