| τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Γωνία φακού κάμερας | 170 μοίρες |
|---|---|
| Γωνία θέασης | 170° ευρεία γωνία |
| Εγκατάσταση | ατσάλινος βραχίονας στήριξης |
| Αδιάβροχη Βαθμολογία | Βιομηχανική αδιάβροχη σχεδίαση |
| Προσαρμογή | Υποστήριξη |
| Γωνία άποψης | 170° |
|---|---|
| Ανάλυση εικόνας | 720P |
| Γ-αισθητήρας | Ναι |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -20°C~70°C |
| πρότυπο | καθολικός |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Αδιάβροχη Βαθμολογία | IP67/IP68 |
|---|---|
| Δυναμικό | DC12V |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 70°C |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξαγωγή τυποποιημένης συσκευασίας |
| Χρόνος παράδοσης | 45 ημέρες |
| Οθόνη στάθμευσης | Ναι |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Ανάλυση εικόνας | 720P |
| Νυχτερινή όραση | Ναι |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Συνεχές ρεύμα 12V |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |