| Προϊόν | 1080P 3D 360° Surround View System with Bird's Eye Parking Assist για επιβατικά οχήματα |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Ποσότητα φωτογραφικής μηχανής | 4 × Ευρυγώνιες Κάμερες |
| Γωνία θέασης | 170° ανά κάμερα |
| Ονομασία προϊόντος | οπισθοσκόπος κάμερα |
|---|---|
| Πατατακι | Φωτοευαίσθητο τσιπ επεξεργασίας 1058 |
| Γωνία προβολής | 170 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | DC 12V |
| Ανάλυση | 1024*768 (N/P) |
| Λειτουργία | Αδιάβροχο, Night Vision, Split Screen |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 9-36V |
| Ψήφισμα | 1920*1080 |
| Τοποθέτηση | εσωτερικός καθρέφτης |
| γωνία προβολής | 170 μοίρες |
| Προϊόν | Σύστημα παρακολούθησης τυφλών σημείων συσκευής παρακολούθησης ασφάλειας στόλου περιστρεφόμενης πλευρ |
|---|---|
| Πολεμιστής | 1 έτος |
| Υπηρεσία Oem | Υποστήριξη |
| Δυναμικό | 12V–24V |
| γωνία προβολής | 120 ° |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | HD (διαθέσιμες επιλογές 720P/1080P) |
| Υλικό Στέγασης | πλαστικό ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες |
| Μέγεθος | Συμπαγής σχεδιασμός για να ταιριάζει στα περισσότερα συγκροτήματα φώτων φρένων οχημάτων |
| Αρμονία | Παγκόσμιος |
| Ονομασία προϊόντος | Οπίσθια καθρέφτες οθόνης οχήματος |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 30.6x10.5x5.5cm |
| Βάρος | 0.35 κιλά |
| 0.35 κιλά | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Τρόπος εξόδου βίντεο | AV1/AV2 (Αναστροφή προτεραιότητας της κάμερας) |
| Προϊόν | Ασύρματη εφεδρική κάμερα WiFi με οθόνη κινητού τηλεφώνου, κάμερα υποβοήθησης στάθμευσης εξαιρετικά ε |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Γωνία θέασης | Εξαιρετικά ευρεία γωνία (περίπου 140°–170°) |
| Μέθοδος εμφάνισης | Smartphone (iOS / Android) |
| Γ-αισθητήρας | Ναι |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -20°C~70°C |
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Συνεχές ρεύμα 12V |
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP68 |
| Εγκατάσταση | Αντικαταστήστε τον πρωτότυπο καθρέφτη οπίσθιας θέσης του αυτοκινήτου |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 600cd/m2 |
| Απόφαση | 1024x600 |
| Υποστηριγμένη γλώσσα | Αγγλικά, Γαλλικά, Ισπανικά, Γερμανικά, Ιταλικά, Ρωσικά, Κινέζικα |
| Τηλεοπτική εισαγωγή | 1 κανάλι |
| Προϊόν | Σύστημα παρακολούθησης καθρεπτών πολλαπλών καναλιών με μπροστινές & πλαϊνές κάμερες |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Γωνία προβολής | 120°–150° |
| Δυναμικό | DC 12V |