| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C~80°C |
|---|---|
| Οθόνη στάθμευσης | Ναι |
| Τάση | 12-24V |
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP68 |
| Πρότυπο | καθολικός |
| Storage | Supports Up To 128GB MicroSD Card |
|---|---|
| Color | Black |
| Tv System | PAL NTSC Optional |
| App Control | Yes |
| Parking Mode | Yes |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Συνεχές ρεύμα 12V |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Ανίχνευση κινήσεων | Ναι |
| Πρότυπο | καθολικός |
| Γ-αισθητήρας | Ναι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως 70 βαθμοί Κελσίου |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | 12V συνεχής |
| Εισαγωγή βίντεο | 4CH 1080P AHD |
| Αισθητήρας G | - Ναι, ναι. |
| Τύπος φακού | Μεγάλη γωνία |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Γωνία άποψης | 170° |
|---|---|
| Ανάλυση εικόνας | 720P |
| Γ-αισθητήρας | Ναι |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -20°C~70°C |
| πρότυπο | καθολικός |