| Προϊόν | Σύστημα κάμερας Super 3D 360° Panoramic Surround View με ευρυγώνια νυχτερινή όραση HD 1080P |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM / ODM | Ναί |
| Φακός | Πολυστρωματικό γυαλί ευρυγώνιο |
| Ποσότητα φωτογραφικής μηχανής | 4 |
| Προϊόν | Πανοραμικό σύστημα κάμερας αυτοκινήτου 360 μοιρών με υποστήριξη οθόνης Android HD Night Vision & |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Αισθητήρας εικόνας | CMOS, Υποστήριξη Star-Level |
| Νυχτερινή όραση | Έγχρωμη Απεικόνιση χαμηλού φωτισμού |
| Αδιάβροχο Επίπεδο | IP68 |
|---|---|
| Τύπος | Κάμερα οπίσθιας προβολής |
| Θέση | Πίσω, εμπρός |
| Δυναμικό | 12-24V |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Προϊόν | Σύστημα κάμερας αυτοκινήτου 360 – Πλήρης προβολή Surround με ευκρίνεια HD και παρακολούθηση σε πραγμ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία Oem | Υποστήριξη |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Δυναμικό | Προαιρετικό για ευρεία τάση 9~36V |
| Προϊόν | Σύστημα υποβοήθησης στάθμευσης 360° 3D Bird View με κάμερες 1080P, υπερευρυγώνια γωνία 170°, νυχτερι |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Τύπος κάμερας | 4-Κάμερα Surround View |
| Νυχτερινή όραση | Ενισχυμένη υπέρυθρη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Προϊόν | HD αδιάβροχη διάτρηση και εξωτερική κάμερα οπίσθιας όψης αυτοκινήτου 2 σε 1 με νυχτερινή όραση και ε |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Αισθητήρας εικόνας | CMOS υψηλής ευαισθησίας |
| Ψήφισμα | 720P / 1080P (προαιρετικό) |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Τηλεοπτική παραγωγή | VGA 1 CVBS AHD |
| Αισθητήρας | 1080p |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Αισθητήρας | Sony IMX307 |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |