| Προϊόν | Κάμερα αυτοκινήτου Universal Vehicle Surveillance 4 x HD Bird View Προαιρετική για οθόνη |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Ναί |
| Φακός | Ευρυγώνιος φακός 170° |
| Ποσότητα φωτογραφικής μηχανής | 4 κάμερες |
| Operating Voltage | 12V DC |
|---|---|
| White balance | Auto |
| chip | Universal |
| work temperature | -30~℃~-70~℃ |
| Storage temperature | -40℃~-80*℃ |
| work temperature | -30~℃~-70~℃ |
|---|---|
| Night Vision | Yes |
| Storage temperature | -40℃~-80*℃ |
| Motion Detection | Yes |
| chip | Universal |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |
| Προϊόν | Σύστημα πανοραμικής κάμερας Car 360 με Android Display Night Vision & παρακολούθηση σε πραγματικ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Ανάλυση κάμερας | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Αισθητήρας εικόνας | CMOS |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Αισθητήρας | 1080p |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Άσπρη ισορροπία | Αυτόματα |
| Προϊόν | Σύστημα κάμερας Super 3D 360° Panoramic Surround View με ευρυγώνια νυχτερινή όραση HD 1080P |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM / ODM | Ναί |
| Φακός | Πολυστρωματικό γυαλί ευρυγώνιο |
| Ποσότητα φωτογραφικής μηχανής | 4 |
| Προϊόν | Πανοραμικό σύστημα κάμερας αυτοκινήτου 360 μοιρών με υποστήριξη οθόνης Android HD Night Vision & |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Αισθητήρας εικόνας | CMOS, Υποστήριξη Star-Level |
| Νυχτερινή όραση | Έγχρωμη Απεικόνιση χαμηλού φωτισμού |
| Αδιάβροχο Επίπεδο | IP68 |
|---|---|
| Τύπος | Κάμερα οπίσθιας προβολής |
| Θέση | Πίσω, εμπρός |
| Δυναμικό | 12-24V |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Προϊόν | Σύστημα κάμερας αυτοκινήτου 360 – Πλήρης προβολή Surround με ευκρίνεια HD και παρακολούθηση σε πραγμ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία Oem | Υποστήριξη |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Δυναμικό | Προαιρετικό για ευρεία τάση 9~36V |