| Αισθητήρας | GC 2093 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Ψήφισμα | 1080p |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Ισορροπία λευκού | Αυτόματα |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξαγωγικό πρότυπο πακέτο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | , T/t, l/c |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000sets/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξαγωγικό πρότυπο πακέτο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000sets/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | Πλήρης γωνία θέασης εξαιρετικά καθαρή HD τυφλή ψηφιακή οθόνη οπισθοπορείας αυτοκινήτου |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πάχος | 1CM |
| αρχείο | Ναί |
| Ελεγκτής εκπομπών | 12.3inch |
| Όνομα προϊόντος | Ραντάρ στάθμευσης ασφαλείας 4 Probes Αισθητήρας τυφλού σημείου αυτοκινήτου τύπου Buzzer |
|---|---|
| Τύπος βομβητή | Συναγερμός από τον ήχο BiBi |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ανίχνευση της απόστασης | 0,3~2,5μ |
| Απόσταση συναγερμών | 0,3~1,5μ |
| Product name | LICENSE PLATE Backup Camera |
|---|---|
| Night Vision | Yes |
| Material | Plastic |
| Loop Recording | Yes |
| White balance | Auto |
| Product name | LICENSE PLATE Backup Camera |
|---|---|
| Night Vision | Yes |
| Material | Plastic |
| Loop Recording | Yes |
| White balance | Auto |