| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Τηλεοπτική παραγωγή | VGA 1 CVBS AHD |
| Αισθητήρας | 1080p |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Όνομα προϊόντος | Σύστημα κάμερας αυτοκινήτου 360 |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | Μέταλλο |
| Ευρεία γωνία | 170 μοίρες |
| Άτακτος | Ναί |
| Αδιάβροχος | IP68 |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Αισθητήρας εικόνας | 1/3" έγχρωμο CMOS |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Όνομα προϊόντος | Έξυπνο σύστημα ασφαλείας κάμερας αυτοκινήτου με ανίχνευση κίνησης και εγγραφή βρόχου |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| γωνία προβολής | Προαιρετικός |
| Εφαρμογή | iOS, Android |
| Οχημα | Universal, αυτοκίνητο, φορτηγό, SUV |
| Ψήφισμα | 1024 X 600 |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | IPS |
| Μέγεθος οθόνης | 10,1 ίντσες |
| Σωλήνας εικόνας | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Σήμα εισόδου | Τηλεοπτικό σήμα |
| Προϊόν | Κάμερα όπισθεν καθρέφτη οπισθοπορείας |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Υπηρεσία Oem | Υποστήριξη |
| Δυναμικό | DC 12V |
| Τύπος | Wifi κάμερα οπισθοπορείας |
|---|---|
| γωνία προβολής | 140 μοίρες |
| Υλικό | Ψυχολογικό |
| Έλεγχος APP | Υποστήριξη |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Giftbox/κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30DAYS |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 3000sets/month |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |