| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P |
| Αισθητήρας | Sony IMX 225 |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Αισθητήρας | 1080p |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Άσπρη ισορροπία | Αυτόματα |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Αισθητήρας | 1080p |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Άσπρη ισορροπία | Αυτόματα |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Αισθητήρας | Sony IMX307 |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Αισθητήρας | 1080p |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Άσπρη ισορροπία | Αυτόματα |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Αισθητήρας | 1080p |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Άσπρη ισορροπία | Αυτόματα |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Αισθητήρας | 1080p |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Άσπρη ισορροπία | Αυτόματα |
| Προϊόν | Αδιάβροχη κάμερα νυχτερινής όρασης αυτοκινήτου με ελαφρύ αντιθαμβωτικό, εξ ολοκλήρου μεταλλικό |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία Oem | Υποστήριξη |
| γωνία προβολής | 170 ° |
| Δυναμικό | 12V/24V |
| Memory Card | TF Card |
|---|---|
| chip | Universal |
| Storage temperature | -40℃~-80*℃ |
| Operating Voltage | 12V DC |
| Material | Plastic |
| Loop Recording | Yes |
|---|---|
| chip | Universal |
| Operating Voltage | 12V DC |
| work temperature | -30~℃~-70~℃ |
| Angle | Multi-angle |