| προϊόν | Universal HD 170° εφεδρική κάμερα Fisheye Αδιάβροχη κάμερα στάθμευσης όπισθεν νυχτερινής όρασης |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Γωνία θέασης | 120° |
| Κύριες λειτουργίες | Αδιάβροχο, νυχτερινή όραση |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |
| Λέξη κλειδί | Ασύρματη κάμερα οπισθοπορείας υψηλής ευκρίνειας με οθόνη 5 ιντσών, AHD, αδιάβροχη και νυχτερινή όρασ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία Oem | Υποστήριξη |
| ψηφιακό ασύρματο | Ναί |
| Οθόνη | 5 ιντσών |
| Προϊόν | Σύστημα κάμερας στάθμευσης Surround Vision, Βοήθεια Bird View για φορτηγά και φορτηγά |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία Oem | Υποστήριξη |
| γωνία προβολής | Προαιρετικό για ευρυγώνιο |
| Διαβάθμιση IP | IP 68 |
| Προϊόν | Σύστημα πανοραμικής κάμερας Car 360 με Android Display Night Vision & παρακολούθηση σε πραγματικ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Ανάλυση κάμερας | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Αισθητήρας εικόνας | CMOS |
| προϊόν | AHD 720P Truck Side Blind Spot Camera με ευρεία γωνία 170° και νυχτερινή όραση αστεριού |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| ψήφισμα | 1024 × 720 P |
| Γωνία φακού | Fisheye ευρείας γωνίας 170° |
| προϊόν | Κάμερα οχημάτων HD AHD με νυχτερινή όραση για φορτηγά και οχήματα στόλου |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Αισθητήρας εικόνας | Αισθητήρας εικόνας HD / AHD |
| ψήφισμα | 720P / 1080P (προαιρετικό) |
| προϊόν | IP69K Μεταλλική κάμερα περιβλήματος για ενσωμάτωση όρασης επαγγελματικών οχημάτων |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Τύπος κάμερας | κάμερα οχήματος |
| Αισθητήρας εικόνας | Αισθητήρας AHD (Προαιρετική λύση Sony) |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080P |
| Φως φρένων LED | Ολοκληρωμένος |
| Μήκος καλωδίου | Καλώδιο βίντεο 10 μέτρων, καλώδιο τροφοδοσίας 5 μέτρων |
| Αρμονία | Ειδικά σχεδιασμένο για Mercedes Benz Vito, Viano και V-Class |
| Γωνία προβολής | 170 ° |
|---|---|
| Λειτουργία | Αδιάβροχο, νυχτερινή όραση |
| Δυναμικό | DC 12V |
| τύπος οθόνης | IPS, οθόνη αφής |
| WiFi | Υποστήριξη WIFI |