| Όνομα προϊόντος | Ψηφιακή ασύρματη συσκευή εγγραφής βίντεο με καθρέφτη οπισθοπορείας 10 ιντσών |
|---|---|
| Ηχογράφηση αυτοκινήτου | Ναί |
| ψηφιακό ασύρματο | Ναί |
| Εικόνα υψηλής ευκρίνειας | 1024*600 |
| Μεγάλη τάση | 12V/24V/36V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Giftbox/κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30DAYS |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 3000sets/month |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Προϊόν | Ενσωματωμένο σύστημα κάμερας οπισθοπορείας με τρίτο φως φρένων Peugeot Expert Toyota Proace |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Εγκατάσταση | Plug-and-play, χωρίς διάτρηση σώματος |
| Τύπος τοποθέτησης | Άμεση αντικατάσταση ειδικά για το όχημα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Giftbox/κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30DAYS |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 3000sets/month |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Προϊόν | Σύστημα πανοραμικής κάμερας 360 Bird View DVR PC Stitched 3D Camera Kit |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Ναί |
| Γωνία προβολής | 170° ευρεία γωνία |
| Δυναμικό | 12V–24V |
| Αισθητήρας | Sony IMX225 |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P |
| Ανταύγειες | Σύστημα AI |
| Υποστήριξη λειτουργικού συστήματος | Εφαρμογή IOS/Android |
| Συνδεσιμότητα | Wifi |
| Εγκατάσταση | Αντικαταστήστε τον πρωτότυπο καθρέφτη οπίσθιας θέσης του αυτοκινήτου |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 600cd/m2 |
| Απόφαση | 1024x600 |
| Υποστηριγμένη γλώσσα | Αγγλικά, Γαλλικά, Ισπανικά, Γερμανικά, Ιταλικά, Ρωσικά, Κινέζικα |
| Τηλεοπτική εισαγωγή | 1 κανάλι |
| Ψήφισμα | 1280*720P |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 13x8x4.5cm |
| Βάρος | 0.15KG |
| Φωτεινότητα | 300cd/m2 |
| Υποστήριξη OS | IOS/Android APP |