| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Οθόνη στάθμευσης | Ναι |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Ανάλυση εικόνας | 720P |
| Νυχτερινή όραση | Ναι |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Συνεχές ρεύμα 12V |
| Αισθητήρας G | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Κάμερα | ΑHD 1080P κάμερα |
| Γωνία θέασης | 360 μοίρες |
| Νυχτερινή όραση | - Ναι, ναι. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Ψήφισμα | 1080P HD |
|---|---|
| Γωνία φακού | 140 μοίρες |
| Εφαρμοσμένη απόσταση | 300μ. |
| Αισθητήρας | CCD |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη |
| Υλικό | Μέταλλο |
|---|---|
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη |
| Αδιάβροχος | IP68 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξαγωγή τυποποιημένης συσκευασίας |
| Χρόνος παράδοσης | 45 ημέρες |
| Νυχτερινή όραση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Γωνία θέασης | 170 βαθμοί |
| Αισθητήρας | ΑHD-SONY225 |
| Για | Φορτηγά |
| Συνδεσιμότητα | Συνδέσεις αεροπορίας/AV |
| Όνομα προϊόντος | Ψηφιακή ασύρματη συσκευή εγγραφής βίντεο με καθρέφτη οπισθοπορείας 10 ιντσών |
|---|---|
| Ηχογράφηση αυτοκινήτου | Ναί |
| ψηφιακό ασύρματο | Ναί |
| Εικόνα υψηλής ευκρίνειας | 1024*600 |
| Μεγάλη τάση | 12V/24V/36V |