| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξαγωγικό πρότυπο πακέτο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000sets/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Συνεχές ρεύμα 12V |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Ανίχνευση κινήσεων | Ναι |
| Πρότυπο | καθολικός |
| Γ-αισθητήρας | Ναι |
| Lens Angle | 90 ~ 120 Large Angle |
|---|---|
| Installation | Drill Holes |
| Compatibility | Universal For All Car Models |
| Night Vision | Yes |
| Tv System | PAL NTSC Optional |
| Υλικό | Χάλυβα |
|---|---|
| Σήμα | ΑHD/CVBS |
| Δακτυλίδια | Fisheye |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σύρμα επέκτασης | 6/7/10/15 m |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |