| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| ανάλυση βίντεο | HD (AHD / CVBS προαιρετικά) |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Ανάλυση | 720P |
|---|---|
| συνεχούς ρεύματος | 9-36V |
| Εξαιρετική νυχτερινή όραση | 18 υπέρυθρες λυχνίες και ψηφιακός επεξεργαστής HD |
| Τέλεια Θέα | 49° |
| Αδιάβροχο | IP68 |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξαγωγικό πρότυπο πακέτο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000sets/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Γωνία φακού κάμερας | 170 μοίρες |
|---|---|
| Γωνία θέασης | 170° ευρεία γωνία |
| Εγκατάσταση | ατσάλινος βραχίονας στήριξης |
| Αδιάβροχη Βαθμολογία | Βιομηχανική αδιάβροχη σχεδίαση |
| Προσαρμογή | Υποστήριξη |