| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, Σύστημα αισθητήρα στάθμευσης, σύστημα όπισθεν, σύστημα κάμερας αυτοκινήτου 360 όψεων |
|---|---|
| Δυναμικό | DC 12V,10~32V,DC12V,DC9-16V,DC 12V-24V |
| Αυτοκινητοβιομηχανία | Universal, όλα τα είδη, Benz A/B/C/E/CLS/GLK/SLS, όλα τα αυτοκίνητα, Λεωφορείο |
| Εγγύηση | 1 χρόνια, 12 μήνες, 2 χρόνια, 13 μήνες, 18 μήνες |
| Εξουσία | Standard,2,4W,4W,DC 12V,<3w |
| Υλικό | Μέταλλο |
|---|---|
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, Σύστημα αισθητήρα στάθμευσης, σύστημα όπισθεν, σύστημα κάμερας αυτοκινήτου 360 όψεων |
| Δυναμικό | DC 12V,10~32V,DC12V,DC9-16V,DC 12V-24V |
| Αυτοκινητοβιομηχανία | Universal, όλα τα είδη, Benz A/B/C/E/CLS/GLK/SLS, όλα τα αυτοκίνητα, Λεωφορείο |
| Εγγύηση | 1 έτη, 12 μήνες |
| Υλικό | Μέταλλο |
|---|---|
| Σήμα βίντεο | AHD |
| Εξάρτημα | παγκόσμιος |
| Πρόταση εφαρμογής | Συμβατό σύστημα τροφοδοσίας οχημάτων |
| Γωνία προβολής | 170 μοίρες ευρεία γωνία |
| Όνομα προϊόντος | 360 συστήματα καμερών αυτοκινήτων |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλλο |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Γωνία θέασης | 170° ευρεία γωνία |
| Θέση εγκατάστασης | Πίσω / Πλαϊνό / Τυφλό σημείο |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Αισθητήρας | Sony IMX307 |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Ονομασία προϊόντος | οπισθοσκόπος κάμερα |
|---|---|
| Πατατακι | Φωτοευαίσθητο τσιπ επεξεργασίας 1058 |
| Γωνία προβολής | 170 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | DC 12V |
| Ανάλυση | 1024*768 (N/P) |
| ΟΝΟΜΑ | Ασύρματη εφεδρική κάμερα |
|---|---|
| Για | Φορτηγά |
| Αδιάβροχο | IP67 |
| υπέρυθρη νυχτερινή όραση. | 4 φώτα υπερύθρων |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόποι καθρέφτες οχημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 30.6x10.5x5.5cm |
| Βάρος | 0.35KG |
| 0.35KG | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Τηλεοπτικός τρόπος παραγωγής | AV1/AV2 (αντίστροφη προτεραιότητα ΚΑΜΕΡΏΝ) |
| Material | Metal |
|---|---|
| Video Input | 4CH 1080P AHD |
| Night Vision | Yes |
| Compatibility | Universal For All Car Models |
| Tv System | PAL NTSC Optional |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |