| Προϊστάμενος | Υπολογιστής παρακολούθησης αυτοκινήτου 10 ιντσών 3D 360 Πανοραμικός All-in-One με σύστημα κάμερας HD |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Ναί |
| Φακός | Ευρυγώνιος φακός 6 γυαλιού |
| Ποσότητα φωτογραφικής μηχανής | 4 |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Αισθητήρας | 1080p |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Τηλεοπτική παραγωγή | VGA 1 CVBS AHD |
| Αισθητήρας | 1080p |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Αισθητήρας | BG-bzf-1080H |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Memory Card | TF Card |
|---|---|
| chip | Universal |
| Storage temperature | -40℃~-80*℃ |
| Operating Voltage | 12V DC |
| Material | Plastic |
| Τύπος | Πλαϊνή κάμερα Sharkfin |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 6.25 ίντσες |
| Ανάλυση υποστήριξης | 1080p |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Θέση | Πλάγια οδός |
| Λέξη κλειδί | Έξυπνη οθόνη αφής Κάμερα στάθμευσης πίσω όψης με προηγμένες ειδοποιήσεις και βίντεο σε πραγματικό χρ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μέγεθος οθόνης | 6,25 ίντσες, 5 ίντσες |
| Οθόνη αφής | Ναί |
| HD νυχτερινή όραση | Υποστήριξη |
| Αδιάβροχο Επίπεδο | IP68 |
|---|---|
| Τύπος | Κάμερα οπίσθιας προβολής |
| Θέση | Πίσω, εμπρός |
| Δυναμικό | 12-24V |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |