| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Προϊόν | KINGCROWN 10 ιντσών 360° Πανοραμικό σύστημα κάμερας οχημάτων All-in-One με 3D Bird View 1080P Εγγραφ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Ναί |
| Γωνία προβολής | 170° ανά κάμερα |
| Δυναμικό | 12V–24V |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Προϊόν | Παντός καιρού Ορατότητα 360° Parking Lines Κάμερα ασφαλείας αυτοκινήτου |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία Oem | Υποστήριξη |
| γωνία προβολής | 170 ° |
| Δυναμικό | 12V/24V |
| Προϊόν | Loop Record Car Security Camera 360 Night vision HD Parking ιδανικό για οχήματα |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Ναί |
| Γωνία προβολής | 170 ° |
| Δυναμικό | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Προϊόν | Σύστημα υποβοήθησης στάθμευσης 360° 3D Bird View με κάμερες 1080P, υπερευρυγώνια γωνία 170°, νυχτερι |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Τύπος κάμερας | 4-Κάμερα Surround View |
| Νυχτερινή όραση | Ενισχυμένη υπέρυθρη |
| τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| προϊόν | DVR κάμερας επαγγελματικού οχήματος 360° με ADAS & ανίχνευση τυφλού σημείου |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Επίδειξη | IPS LCD, ευρεία γωνία θέασης |
| Κανάλια εγγραφής | 4 κανάλια ταυτόχρονα |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |