| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Αισθητήρας | SONY IMX307 |
|---|---|
| Λειτουργία | Αδιάβροχο, νυχτερινή όραση |
| γωνία προβολής | 170 ° |
| Σύστημα τηλεόρασης | PAL NTSC Προαιρετικό |
| Ψήφισμα | 1080p |
| Προϊόν | Οθόνες AHD 9 ιντσών 4 Κάμερες υψηλής ευκρίνειας Aviation Connector 360 Πανοραμική κάμερα αυτοκινήτου |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Ναί |
| Γωνία προβολής | 170 ° |
| Φακός | Έξι τζάμια ευρυγώνια |
| Προϊόν | Σύστημα κάμερας αυτοκινήτου 1080P 360° Surround View με 3D Bird's Eye Panorama, κάμερες ευρείας |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | –20°C ~ 70°C |
| Τάση εργασίας | DC 12V -24V |
| Προϊόν | Σύστημα παρακολούθησης 3D 360° Surround View με 1080P Bird-Eye Panorama Multi-Angle Parking Assist γ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Αρμονία | Αυτοκίνητα, SUV, MPV, φορτηγά, φορτηγά, λεωφορεία |
| Αποθήκευση / Εγγραφή βρόχου | Υποστηρίζεται μέσω DVR συστήματος (προαιρετικό) |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Βίντεο εγγραφής, CAM ΕΞΟΡΜΗΣΗΣ, σύστημα καταγραφής δεδομένων γεγονότος (EDR), ναυσιπλοΐα |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Λειτουργία | Στεγανοποιήστε, ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΌΡΑΣΗ, ΠΛΗΡΕΣ ΧΡΩΜΑ, ΤΡΟΠΟΣ πάρκων, καταγραφή βρόχων, κατασκευή-σε WiFi, κ |