| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Τύπος | Βίντεο εγγραφής, CAM ΕΞΟΡΜΗΣΗΣ, σύστημα καταγραφής δεδομένων γεγονότος (EDR), ναυσιπλοΐα |
| Αισθητήρας | 720P |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Λειτουργία | Στεγανοποιήστε, ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΌΡΑΣΗ, ΠΛΗΡΕΣ ΧΡΩΜΑ, ΤΡΟΠΟΣ πάρκων, καταγραφή βρόχων, κατασκευή-σε WiFi, κ |
| Loop Recording | Yes |
|---|---|
| chip | Universal |
| Operating Voltage | 12V DC |
| work temperature | -30~℃~-70~℃ |
| Angle | Multi-angle |
| Μέγεθος οθόνης | 5 ίντσες |
|---|---|
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Συμφωνία | ANDROID/IOS |
| Βάρος | 0.15kg |
| Συνδεσιμότητα | WIFI |
| τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Προϊόν | Κάμερα αυτοκινήτου Universal Vehicle Surveillance 4 x HD Bird View Προαιρετική για οθόνη |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Ναί |
| Φακός | Ευρυγώνιος φακός 170° |
| Ποσότητα φωτογραφικής μηχανής | 4 κάμερες |
| Λειτουργία | BSD |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 300CD/m2 |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση |
| Δακτυλίδια | 6 φακός γυαλιού |
| Συμφωνία | ANDROID/IOS |
| Όνομα προϊόντος | σύστημα κάμερας φορτηγού |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπερ-απορρόφητη | IP 67 |
| Full HD | 1080p |
| καταγραφή βρόχου | Ναί |
| γωνία προβολής | 170 ° |
|---|---|
| Λειτουργία | Αδιάβροχο, νυχτερινή όραση |
| Δυναμικό | DC 12V |
| Τύπος οθόνης | IPS, οθόνη αφής |
| Wifi | Υποστήριξη WIFI |
| Προϊόν | Σύστημα κάμερας DVR Truck 4 καναλιών με παρακολούθηση 360 μοιρών, φωνητικό έλεγχο και επιτήρηση στάθ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Οχήματα εφαρμογής | Φορτηγό, Λεωφορείο, Ρυμουλκούμενο, Στόλος, Αγροτικά Οχήματα |
| Μέθοδος ελέγχου | Φωνητικός έλεγχος + Κουμπιά |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |