| Προϊόν | Panorama Super 3D Reverse Camera με Full Surround View για ακριβή όπισθεν και στάθμευση |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία Oem | Υποστήριξη |
| Full HD | 1080p |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Αισθητήρας | GC 2093 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Σύστημα τηλεόρασης | PAL NTSC Προαιρετικό |
| Προϊόν | Αδιάβροχη κάμερα νυχτερινής όρασης αυτοκινήτου με ελαφρύ αντιθαμβωτικό, εξ ολοκλήρου μεταλλικό |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία Oem | Υποστήριξη |
| γωνία προβολής | 170 ° |
| Δυναμικό | 12V/24V |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Προϊόν | Κάμερα όπισθεν καθρέφτη οπισθοπορείας |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Υπηρεσία Oem | Υποστήριξη |
| Δυναμικό | DC 12V |
| Αισθητήρας | GC 2093 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Σύστημα τηλεόρασης | PAL NTSC Προαιρετικό |
| Προϊόν | Εξαιρετικά καθαρό εφεδρικό Monitor 360 Vehicle Camera για παντός καιρού, αδιάβροχο και αντιθαμβωτικό |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Ναι, υποστηρίζεται πλήρως |
| Φακός | Υπερευρυγώνιος φακός αυτοκινήτου |
| Ποσότητα φωτογραφικής μηχανής | 4 κάμερες |