| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Αισθητήρας | 1080p |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Άσπρη ισορροπία | Αυτόματα |
| Lens Angle | 90 ~ 120 Large Angle |
|---|---|
| Installation | Drill Holes |
| Compatibility | Universal For All Car Models |
| Night Vision | Yes |
| Tv System | PAL NTSC Optional |
| Όνομα προϊόντος | Κάμερα ασφαλείας οχήματος 360° με οθόνη μηχανήματος all-in-one |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ελεγκτής εκπομπών | όλα σε μια οθόνη μηχανής |
| Προαιρετικό μέγεθος | 10 ιντσών, προσαρμογή |
| Αχϋ | 720p, 1080p |
| Προϊόν | Σύστημα κάμερας ευρυγώνιου τυφλού σημείου με HD 1080P, 4 κάμερες |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία Oem | Υποστήριξη |
| καταγραφή βρόχου | Ναί |
| Αχϋ | Ναί |
| Αισθητήρας | GC 2093 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Σύστημα τηλεόρασης | PAL NTSC Προαιρετικό |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |
| Προϊόν | Καθρέπτης οπισθοπορείας LCD 4,3 ιντσών 16:9 Διπλές είσοδοι βίντεο RCA PAL/NTSC |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Υπηρεσία Oem | Υποστήριξη |
| Γωνία προβολής | Οθόνη 45° / 170° συμβατή με κάμερα |
| Δυναμικό | DC 12–24V |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P |
| Αισθητήρας | Sony IMX225 |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |