| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Τηλεοπτική παραγωγή | VGA 1 CVBS AHD |
| Αισθητήρας | 1080p |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Αντιδιαστολή | 500:1 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Ενσωματωμένος ηχείο, τηλεχειριστήριο, ρυθμιζόμενες οδηγίες στάθμευσης |
| Τετάρτη | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Φωτεινότητα | 500cd/m2 |
| Υλικό | Χάλυβα |
|---|---|
| Σήμα | ΑHD/CVBS |
| Δακτυλίδια | Fisheye |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σύρμα επέκτασης | 6/7/10/15 m |
| Σύνδεσμος α | 4 PIN Αρσενικό |
|---|---|
| Σύνδεσμος β | 4 πείρος θηλυκό |
| Αγωγός | Καθαρός χαλκός |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πακέτο | πολυάριος |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |