| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| προϊόν | Εφεδρική κάμερα HD βιομηχανικής ποιότητας με όψη 170° & γυάλινο φακό 6 επιπέδων |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Γωνία θέασης | Ευρυγώνια 170° |
| Φακός | Ολογυάλινος φακός 6 στρώσεων |
| προϊόν | Μονάδα κάμερας τυφλού σημείου για ενσωμάτωση συστήματος ασφαλείας οχημάτων OEM |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Τηλεοπτικό σήμα | Αχϋ |
| ψήφισμα | 720P / 1080P (προαιρετικό) |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Αισθητήρας | Sony IMX307 |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Αισθητήρας | BG-BZF-1080S |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Λέξη κλειδί | Κάμερα οπισθοπορείας με καθρέφτη οπισθοπορείας εξοπλισμένο με ADAS – Υποβοήθηση λωρίδας κυκλοφορίας, |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| γωνία προβολής | Προαιρετικό για 90~170 μοίρες |
| ADAS | Ναί |
| Γραμμή στάθμευσης | Ναί |
| Λέξη κλειδί | Εφεδρική κάμερα WiFi Car Camera 1080P HD Rear View με Έλεγχο εφαρμογής Smartphone |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| γωνία προβολής | 140 ° |
| OS | Εφαρμογή IOS/Android |
| αρχείο | Υποστήριξη |