| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Αισθητήρας | ΑΕΡΙΑ ΧΡΩΜΑΤΟΓΡΑΦΊΑ 2053 |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Αισθητήρας | Sony IMX307 |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Ονομασία προϊόντος | Οπισθοσκόπο όργανο ελέγχου καθρεφτών |
|---|---|
| Μέγεθος πακέτου | 30.6x10.5x5.5cm |
| Αδιάβροχο | IP67 |
| 0.35KG | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Τηλεοπτικός τρόπος παραγωγής | AV1/AV2 (αντίστροφη προτεραιότητα ΚΑΜΕΡΏΝ) |
| Display Type | TFT LCD |
|---|---|
| Brightness | 400cd/m2 |
| Waterproof | IP67 |
| Screen Size | 7 Inches |
| Supported Language | English, French, Spanish, German, Italian, Russian, Chinese |
| Εγκατάσταση αυτοκινήτου | Παγκόσμια |
|---|---|
| Γωνία προβολής | 90°-120° |
| Λειτουργία | Αδιάβροχο, Νυχτερινή θέα, γραμμή στάθμευσης |
| Ειδικότητα | Βοηθός οπίσθιας θέσης |
| Εφαρμογή | Έλεγχος περιβάλλοντος |
| Όνομα προϊόντος | Σύστημα κάμερας μεγάλου οχήματος με παρακολούθηση τυφλού σημείου πολλαπλών λειτουργιών 4 σε 1 |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Αδιάβροχος | IP68 |
| 3DNR | Ναί |
| Αυτόματη ισορροπία λευκών | Ναί |
| Προϊόν | Σύστημα κάμερας αυτοκινήτου 360 – Πλήρης προβολή Surround με ευκρίνεια HD και παρακολούθηση σε πραγμ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία Oem | Υποστήριξη |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Δυναμικό | Προαιρετικό για ευρεία τάση 9~36V |
| Προϊόν | Πλήρης έγχρωμος καθρέφτης νυχτερινής όρασης με ρυθμιζόμενο φακό 15,88 ιντσών |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία Oem | Υποστήριξη |
| Μέγεθος καθρέφτη | 15,88 ίντσες |
| Τύπος φακού | Ειδικός φακός F18 |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |